ممکن است سوالی برای شما به وجود بیاید و در ذهنتان شکل بگیرد که یوسی پابجی چیست؟ چه ویژگی های دارد؟ نقش آن در بازی پابجی چی است؟

 

در بسیاری از گیم ها شاهد کوین ها و یا ارزهایی هستیم که می توان با استفاده از آنها آیتم هایی را در بازی خریداری کرد که نمی توان آنها را به طور رایگان دریافت کرد. در پابجی موبایل نیز به این کوین ها و ارز ها یوسی گفته می شود.

 

نام این کوین در بازی های مختلف، متفاوت است. برای مثال همین کوین در کالاف دیوتی موبایل به سی پی معروف است. یوسی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید جوایز مهمی دریافت کنید.

شاید تصور کنید که خرید یوسی و دریافت جوایز تاثیر زیادی بر سطح بازی و رقابت در پابجی ندارد، اما اینطور نیست. بسیاری از پلیرهای بازی پابجی همیشه سعی بر این دارند تا بتوانند با خرید یوسی، سطح بازی خود را ارتقا دهند و در این بازی جذاب و پرطرفدار پیروز شوند و طعم لذیذ موفقیت در این بازی را بچشند.

ممکن است از خود بپرسید که تأثیر یوسی در بازی پابجی چی هست با فروشگاه زئوکس همراه باشید تا در این مقاله توضیحاتی در مورد یوسی بدهیم .

یوسی کاربردهای زیادی در بازی پابجی دارد. شما می توانید با خرج کردن یوسی در پابجی به آیتم هایی دست یابید که بقیه افراد آنها را نداشته باشند. بسیاری از آیتم های زیبا مانند لباس های شیک و یا اسلحه های قوی و زیبا نیز تنها با خرج کردن یوسی قابل دریافت هستند. در ادامه با مهم ترین کاربردهای یوسی در بازی پابجی آشنا خواهید شد.

اما در ادامه فروشگاه زئوکس قصد دارد در مورد مزایای استفاده از یوسی در بازی پر طرفدار و هیجان پابجی توضیحاتی بدهد

اولین و شاید مهم ترین کاربرد یوسی در پابجی مربوط به خرید لباس های شیک و اسلحه هایی است که معمولی نیستند  و خارق العاده هستند و فرق های بسیار زیادی دارند. شاید شما از داشتن لباس های تکراری و یا رایگان در پابجی خسته شده باشید و احتیاج دارید که در داشتن لباس ها تنوع خرج بدهید

شما می توانید با خرج کردن یوسی لباس هایی را خریداری کنید که بقیه افراد داخل گیم نداشته باشند و اینگونه لباس های شما تکراری نخواهد بود و شما می توانید در هر بازی از لباس متفاوتی استفاده کنید.

همچنین در برنده شدن شاخص های زیادی مانند داشتن زره و یا اسلحه قوی (راهنمای اسلحه های پابجی) تاثیر دارد. در پابجی، دریافت آیتم هایی مانند زره و یا اسلحه های قوی تنها با خرج کردن یوسی امکان پذیر است. به زبان دیگر شما با خرج کردن یوسی، احتمال برنده شدنتان را بیشتر می کنید

دومین و اساسب ترین ویژگی یوسی این است که رقابت و مسابقه در سطح های بالاتر از بازی

مسابقاتی در پابجی وجود دارد که برای شرکت در آنها باید از یوسی برای فعالسازی استفاده کنید. این رقابت ها، رویال پس و الیت رویال پس هستند. شما با بازی کردن در این نوع از مسابقات و برنده شدن در آنها، جوایز مهمی مانند یوسی دریافت می کنید.

گاهی ممکن است مقدار یوسی که برای فعالسازی این بخش های خرج کرده اید، از طریق دریافت جوایز این مسابقات، کامل به شما برگردد. البته گاهی شما حتی یوسی بیشتری از مقداری که خرج کرده اید، دریافت می کنید. افراد زیادی برای فعال کردن این دو بخش یوسی خریداری می کنند.

و اما ویژگی سوم داشتن و خریداری یوسی این است که ارتقا یافتن در گیم و نداشتن محدودیت

 

بعضی از محدودیت ها در پابجی برای همه افراد وجود دارد، اما این محدودیت ها را می توان به راحتی برداشت. در پاسخ به سوال کاربردهای یوسی چیست، در این مورد می توان گفت که برداشتن بعضی از محدودیت های مربوط به ارتقا بازی و سطح گیم با یوسی امکان پذیر است.بهترین ویژگی پابجی این است که یادگیری آن آسان است و همه می‌توانند از آن لذت ببرند. شما به همراه 99 نفر دیگر در یک نقشه فرود می‌آیید و هدف بازی این است که آخرین فرد مقاوم باشید. با این‌که پابجی آسان است ولی اول شدن در آن کار راحتی نیست. ما راهکارهای جذابی را برایتان تدارک دیده‌ایم فروشگاه زئوکس برای اینکه شما اطلاعات بیشتری داشته باشید میتوانید با این شماره تلفن تماس بگیرید :05191690515 یا به سایت zeox.ir  مراجعه کنید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!