محفل ادبی شعر «القدس لنا» همزمان با آخرین روز ماه مبارک رمضان، با حضور شاعران برتر کشور به همت فرهنگسرای رسانه و جمعیت دفاع از ملت فلسطین در مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران برگزار می‌شود.

این ویژه برنامه که گردهمایی شاعران متعهد و انقلابی به مناسبت روز جهانی قدس به شمار می‌رود، در قالب سلسله جلسات شب شعر «حضور» است که به همت فرهنگسرای رسانه در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی با حضور شاعران آیینی کشور برگزار می‌شود.

در این مراسم شاعرانی نظیر محمدمهدی عبدالهی، سیده فاطمه موسوی، حسین خزایی، حمید هنرجو، مهرداد مهرابی، حامد فخری‌زاده و عارفه دهقانی حضور داشته و جدیدترین سروده‌های خود را به مردم مظلوم قدس شریف تقدیم می‌کنند. اجرای این مراسم را علیرضا رحیم بصیری برعهده دارد.

براساس این گزارش، محفل ادبی شعر «القدس لنا» روز جمعه (۲۵ فروردین) مصادف با روز قدس از ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰ در غرفه جمعیت دفاع از ملت فلسطین، در مسیر راهپیمایی روز قدس، روبه‌روی دانشگاه تهران برگزار می‌شود. از عموم علاقه‌مندان علاقه‌مندان و شهروندان که به راهپیمایی روز قدس می‌آیند دعوت می‌شوند تا در این مراسم ادبی شرکت کنند.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با تدبیر امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به عنوان روز قدس نامگذاری شد تا آزادی‌خواهان از سراسر دنیا یکصدا انزجار خود از رژیم کودک‌کش و غاصب صهیونیستی را در راهپیمایی روز قدس فریاد بزنند.

۵۷۵۷

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!