به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شب گذشته ۲۴ آذر ۱۴۰۱ در قسمت اول مرحله فینال مسابقه «جواهر سرخ» شرکت کنندگان این مسابفه با چالشی جالب رو به رو شدند.

در این قسمت از برنامه «جواهر سرخ» که این روزها با اجرای کامران تفتی از شبکه نسیم سیما پخش می شود، سه شرکت کننده این مسابقه یعنی شبنم قلی خانی بازیگر، حسین شاهسوارانی دکتری بیوتکنولوژی سلول های بنیادی و محسن میرزازاده خواننده با چالش یک روز تنها در جزیره رو به رو شدند.

به گفته کامران تفتی مجری این مسابقه تلویزیونی، این چالش برای اولین بار در تلویزیون اتفاق می افتد و چالش تازه و سختی است.

چاقو، لیمو، طناب، کنسرو و چوب از اشیایی بود که باید در این مرحله توسط رقیبان پیدا می شد تا گذراندن ۲۴ ساعت تنها در جزیره را برایشان آسان تر کند.
صخره ای و شنی بودن جزیره هرمز و همچنین فقدان آب آشامیدنی و مواد غذایی گذراندن این مرحله را دشوارتر کرده بود.

در این قسمت محسن میرزازاده از بقیه شرکت‌کنندگان جلو زد اما باید قسمت های بعد را دید و فهمید چه کسی از ۲۴ ساعت تنها ماندن در جزیره هرمز سربلند و سالم بیرون می آید.

مسابقه «جواهر سرخ» به تهیه کنندگی محمد رحیمی و کارگردانی سجاد شهریاری با اجرای کامران تفتی در جزیره هرمز شامل ۲۰ قسمت است و مدت زمان پخش آن یک ساعت است.

این مسابقه نمایشی به منظور معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری برای جزیره هرمز تولید شده است. محمد رحیمی تهیه کننده این مسابقه تلویزیونی می گوید: «جواهر سرخ» سبک اجتماعی و زندگی دارد و در طول مسابقه، جاذبه‌های گردشگری و طبیعی جزیره، غذاهای هرمز، فضای اشتغال و… را نشان می دهیم و سعی داریم نقشی در کارآفرینی و تولید کسب و کار موثر ایفا کنیم. در این مسابقه همچنین کلیدواژه هایی که در جزیره هرمز درخصوص آداب و فرهنگ جزیره هرمز وجود دارد انعکاس داده شده است.

مسابقه «جواهر سرخ» که پیش از ایام محرم و صفر به روی آنتن شبکه نسیم رفته بود، پخش خود را در آبان ماه ۱۴۰۱ از سر گرفت و پنجشنبه و جمعه ها ساعت ۲۳ از قاب شبکه نسیم پخش می شود

۵۷۲۴۵

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!