برای خرید کارتریج  hpباید اطلاعات کافی درباره انواع کارتریج داشته باشید تا بسته به نیاز خودتان بهترین کارتریج را انتخاب نمایید در اینجا قصد داریم شما را با راه های شناسایی کارتریج اورجینال اچ پی آشنا کنیم.

در ابتدا باید بدانید که ما دو نوع کارتریج مصرفی دربازار داریم کارتریج جوهرافشان و کارتریج لیزری ،دربازار ایران چاپگرهای اچ پی بیشترین مصرف را دارد و ما هم دراین مقاله درباره انواع کارتریج اچ پی صحبت خواهیم کرد

در دنیای امروزه که تکنولوژی همواره درحال پیشرفت میباشد باید دائما علم خود را به روز نمایید تا بتوانید برای خرید و استفاده از هرمحصول ،بهترین آن را انتخاب نمایید و با بالابردن سطح دانش خود از خرید هرکالای تقلبی و بی کیفیت اجتناب نمایید.

درمورد خرید کارتریج جوهرافشان اچ پی اگر قصد چاپ عکس دارید باید حتما کارتریج اورجینال تهیه کنید .منظور از کارتریج اورجینال همان کارتریج تولید شده توسط شرکت سازنده چاپگر میباشد.

اما برای خرید کارتریج اورجینال باید مشخصات این کالا را بدانید چراکه کارتریج های متفرقه یا طرح این کالا نیز در بازار فراوان میباشد.

مشخصات کارتریج جوهرافشان hp  :

1-درابتدا باید بدانید که معمولایک هلوگرام روی کارتریج های جوهرافشان اصلی اچ پی وجود دارد که این هلوگرام مخصوص شرکت اچ پی میباشد و برای تشخیص کارتریج اورجینال باید مشخصات این هلوگرام را بدانید.

روش اول به سایت HP.com/go/ok مراجعه کنید و سریال برچسب را وارد نمایید اگر سایت hp سریال را تایید کرد هولوگرام اورجینال میباشد.مانند تصویر زیر

روش دوم با نرم افزار QR code scanner از طریق گوشی هوشمند ،تبلت ویابارکدخوان هولوگرام روی کارتن کارتریج را چک کنید.با این روش به طور مستقیم از طریق سایت اچ پی اصالت برچسب امنیتی چک میشود.

روش سوم با حرکت دادن جعبه به بالا و پایین علائم روی هلوگرام (√ و( ok در خلاف جهت هم حرکت می‌کنند.
با حرکت دادن جعبه به راست و چپ علائم روی هلوگرام (√ و( ok در یک جهت حرکت می‌کنند.

روش چهارم تاریخ درج شده روی جعبه کارتریج و بدنه کارتریج باید یکسان باشند کارتریج های جوهر افشان معمولا تا دوسال بعد از تولید تاریخ انقضا  و گارانتی دارند که باید دقت نمایید که  تاریخ درج شده روی جعبه و بدنه کارتریج باید یکی باشند

نکته: باید توجه داشته باشید که بسته بندی و مقاومت کارتن کارتریج های اورجینال نسبت به کارتریج های غیر اورجینال خیلی بهتر میباشد واگر بسته بندی کارتریج خریداری شده نامرغوب باشد،باید به اصالت آن کارتریج شک کنید.

در پایین نمونه لیبل های تقلبی و فیک کارتریج های اچ پی برای شما گذاشته میشود

نمونه لیبل هایی که در عکس زیر مشاهده مینمایید پلاستیکی بوده و به راحتی مانند برچسب از روی کارتن جدا میشود و میتوانید این لیبل های تقلبی را در هرجایی چسبانده شود ،در صورتی که هولوگرام و برچسب امنیتی روی کارتن های اچ پی اتمی بوده و به راحتی و سالم نمیتوانید آنها را از روی کارتن جدا نمایید.

نکته قابل توجه اینکه شرکت اچ پی هرچند سال مدل هلوگرام های روی محصولات خود را تغییر میدهد و شما باید برای شناخت محصولات جدیدhp روش شناسایی محصولات اچ پی را از سایت شرکت اچ پی و یا سایت پرچابا parchaba.com  بررسی نمایید.پیشنهاد ما به شما این است که برای تهیه محصولات اورجینال حتما به شرکتهای معتبر مراجعه نمایید،درپایان این مقاله آموزشی مشخصات یکی از بهترین شرکتهای معتبر در زمینه فروش انواع کارتریج را برشما درج میکنیم همچنین در ادامه  محتوا مرتبط هرآنچه از شارژ کارتریج باید بدانید .

 

شرکت پردیس چاپگر باران (سهامی خاص)       شماره ثبت 430543


دفترفروش مرکزی: خیـابان ایرانشهر شمالی نبش خیابان اراک پلاک 158 واحد1

تلفن:   02188322120          خط ویژه :    

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!