لولا درب ساختمان ، شهر یراق

در این مقاله قصد معرفی لولا درب ساختمان را داریم تا لولا درب ساختمان آشنا شوید  با شهر یراق همراه باشید  . یکی از مهمترین بخشی که در نصب  و وصل درب ها تاثیر بسیار مهمی  دارد لولای درب است که باید حتما آن را در نظر داشته باشید. دلیل آن هم  این است  که درب بر روی لولاها چرخش دارد در نتیجه  باید دانست که انواع لولا ها در چه محلی و چگونه باید نصب قرار بگیرند .بنابراین در این مقاله به آشنایی با انواع لولا درب ساختمان پرداخته می شود. لولا در واقع یک اهرم حرکتی برای سازه ای است که بر روی آن قرار میگرد و  می چرخد. این لولاها توسط دو تیغه و پین ساخته شده و می تواند ۹۰ درجه و ۱۱۵ درجه یا ۱۶۵ درجه باشد. لولای درب ها با چند برش کاری و سوراخکاری و پیچ ساده نصب  و وصل می شوند .

 

در ادامه شما می توانید اطلاعاتی در رابطه با انواع لولای درب چوبی و لولای درب آهنی بدست بیاورید با شهر یراق همراه باشید تا اطلاعاتی در این زمینه کسب کنید .

 

انواع لولای درب

لولا درب ممکن است با توجه به استفاده ای که از آنها می شود؛ غیرقابل مشاهده یا مخفی آرام بند، پاشنه ای، استیل ضد زنگ یا برنجی و… باشد و باید گفت که لولا ها انواع مختلفی دارند که استفاده از هرکدام آنها وابسته به نوع کاربرد در جایگاه مناسب است در این مقاله ما نمی‌توانیم همه ی آن هارا نام ببریم اما به بخش های مختلف آن اشاره خواهیم کرد

 

انتخاب لولای درب

در نگاه اول انتخاب لولا درب مورد نظرتان کار به ظاهر راحتی است اما در حقیقت  این است که در بازار هزار نوع لولا وجود دارد که انتخاب آنها را سخت می‌کند

لولای درب چوبی باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. در نتیجه در ادامه ی این مقاله شهر یراق چند نکته برای انتخاب آسان و مناسب شما ارائه می دهد که حتما آن ها را در  هنگام خرید در نظر داشته باشید .

 

قابلیت پشتیبانی از درب

قابلیت پشتیبانی اولین نکته قابل توجه و بسیار مهمی  است که انتخاب لولای مناسب را تضمین می کند. هدف این است که آیا لولا بر روی چوب نصب می شود یا بتن یا فلز؟ اگر محل نصب لولا بر روی بتن یا چوب است، باید لولایی انتخاب شود که با پیچ به راحتی نصب  و وصل می شود .اما اگر محل نصب لولا بر روی فلز است، باید لولایی انتخاب شود که مناسب برای جوش دادن است. به این معنا که لولای انتخاب شده باید توانایی پشتیبانی از دربی که بر  روی آن می چرخد را داشته باشد.

 

محل نصب لولای درب

معیار بعدی برای انتخاب لولا درب این است که این لولا در کجا نصب می شود. داخل منزل یا خارج از آن؟ البته امروزه در بازار لولاهایی چند منظوره برای این کار موجود است، اما اگر قصد تهیه ی این گونه لولاها را ندارید باید به محل نصب درب و لولا توجه کنید. اگر از یک لولای معمولی استفاده می کنید و محل نصب درب در خارج منزل است، حتما از یک لولای  فولادی ضد زنگ مناسب استفاده کنید.

نکته هایی برای خرید لولا کابینت  ، شهر یراق

 

برای خرید لولا کابینت باید جدا از توجه به ظاهر آن به جنس و کاربرد لولا توجه نمایید و حتما دقت لازم را داشته باشید ، اولین نکته در این زمینه این است که در خرید لولا کابینت را باید  انتخاب درستی داشته باشید زیرا اکثریت خریداران هنگام خرید به عنوان یک فرد متخصص نگاه نمی‌کنند .

برای اینکه هنگام خرید لولا کابینت دچار مشکل نشوید حتما لولا کابینتی که از قبل داشته اید را در هنگام خرید به همراه داشته باشید تا اشتباهی لولا کابینت دیگری را انتخاب نکنید ، گاهی بعضی از. افراد هنگام خرید لولا کابینت از افراد متخصص در این زمینه همچون نصابان استفاده میکنند.

نوع نصب لولای درب

نوع نصب لولا نیز یکی دیگر از گزینه های مهم است که باید به آن توجه شود به این صورت که آیا لولا داخل کار نصب می شود یا روی کار به راحتی قابل نصب است. مثل لولای درب چوبی یا لولاهایی که در وسایل خانه به صورت کیت جاگذاری می شود و یا لولاهای سریع النصبی که در نجاری نصب می گردد.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!